TUSKON BAŞKANI,YAPACAKLARI DARBEYE GÜVEREK ,ERDOĞAN'I BÖYLE TEHDİT ETMİŞTİ.

4849 izlenme 04 Mayıs 2017
Reklamlar

FETÖ’nün işadamı örgütü ’un başkanı Rıza Nur Meral o gün açık açık Recep Tayyip Erdoğan’ı tehdit etmişti. O konuşmasını Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı, Boydaklar grubunun patronu ve Ortadoğu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gür en önden dinleyip alkışlamıştı. Rızanur Meral konuşmasının finalinde alenen Recep Tayyip Erdoğan’ı alenen tehdit etmiş ve o sözleri ayakta alkışlanmıştı. Rızanur Meral şöyle demişti: 

“Yakın gelecekte kimlerin inlerde yaşadığını, kimlerin saklanacak in arayacağını, kimlerin müsvedde kimlerin asıl olduğunu herkes görecektir.

Kadir Topbaş damadının 17 Aralık sonrası FETÖ'yü bıraktığını söylemişti. Ömer Faruk Kavurmacı'nın TUSKON'daki bu görüntüleri Topbaş'ı yalancı çıkarmıştı. Çünkü bu görüntüler 1725 Aralık'tan sonra çekilmişti ve FETÖ alenen iktidarı tehdit ediyordu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arap şairler, Türkiye destansı direnişini şiirlere döküyor... işte onlardan biri Türk düşmanı PKK sevici Zuhal Demir'den küstah sözler! Yaşar Okuyan: Bahçeli barajı geçsin, anıracağım... Koronavirüs hızla farklı ülkelere yayılmaya devam ediyor,ABD'nin Çin, İran ve Küreselci Avrupa'ya Biyolojik saldırısı mı