Hollywood filminde akıl almaz 'Erdoğan' detayı..İZLE PAYLAŞ.

7366 izlenme 23 Mart 2017
Reklamlar

TRT ekranlarında yayınlanan 'Gündem Ötesi' programında Hollywood yapımı 'Spectral' filmindeki 'düşman' karakteriyle ilgili çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

 

TRT1 ekranlarında Pelin Çift'in sunumuyla ekrana gelen 'Gündem Ötesi' programında tartışma yaratacak bir konu masaya yatırıldı.

 

DÜŞMAN FİGÜRÜ ERDOĞAN MI?

 

Hollywood yapımı 'Spectral' filminin 01:36:20 dakikasındaki sahnede ABD ordusunun yok ettiği düşman figürü gösteriliyor. Konuklar ve Pelin Çift, figürün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı andırdığını belirterek olaya farklı bir boyut getirdi.

 

FİLMİN KONUSU DA İLGİNÇ

 

Erdoğan'ı andıran görüntü kadar filmin konusu da ilginç... Filmde ABD askerleri sorun yaşadıkları o 'düşman' ülkeyi işgal etmek için bir plan hazırlıyorlar. Ancak söz konusu ülkede görülmedik bir düşmanla savaşıyorlar. Bu düşman öyle ki ancak özel cihazlarla görülebiliyor. Bunun için de elektromanyetik silahlar kullanıyor ve düşmanlarını görüntülüyorlar. En sonunda bu görünmez düşmanların hepsini öldürüyor. İşte o sırada görünmez düşmanan görüntüsü beliriyor. Tam 12 saniye sürüyor bu sahne

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Altaylı fena rezil oldu! Hemen silmek zorunda kaldı İşte CHP’nin peşine düştüğü Adil Öksüz! HAYIR DİYENLERİ ŞOKA UĞRATAN ABİMİZ HELAL OLSUN..İZLE PAYLAŞ Kahraman Binbaşı Barış Dedebağı'nın yeni görüntüleri