Şehit yakınından Kılıçdaroğlu'na şok tepki

625 izlenme 06 Ekim 2018
Reklamlar

AK Parti muhalifliği uğruna teröre destek verecek kadar alçalan CHP, şehit aileleri tarafından protesto ediliyor. Bugün bir şehit yakını, Batman şehitlerimizden Neşet Gök’ün ailesini ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, “Senin ittifak yaptığın adamlar bizi bu duruma getirdi.” diyerek tepki gösterdi. Daha önce de CHP’lilere şehit yakınları tarafından tepki gösterilmişti.

Baba ocağını ziyaret etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Batman'ın Gercüş ilçesi kırsalında PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Neşet Gök'ün (25) baba ocağını ziyaret etti.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi girişinde partililer tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu, Batman'ın Gercüş ilçesi kırsalında PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan ve dün cenazesi törenle toprağa verilen Uzman Çavuş Neşet Gök'ün Emek Mahallesi Şölen Sokak'ta yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Hangi yüzle geldin buraya?
Ziyaretin ardından Kılıçdaroğlu apartmandan çıkacağı sırada sokaktaki taziye çadırında bulunan şehidin bir yakını, "Kılıçdaroğlu hangi yüzle geldin buraya, senin ittifak yaptığın adamlar bizi bu duruma getirdi." diyerek tepki gösterdi. Polisler, şehit yakınını uzaklaştırdı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CUMHURİYETİ KURAN 35 KİŞİLİK..GİZLİ KOMİTE:Selamet-i Umumiye Erdoğan:Lozan tartışılmaz bir metin değildir.Kutsal bi metin asla değildir.Elbette tartışacağız.Bizi Lozan'a hapsetmeye çalışıyorlar.. Ersan Şen: Atatürk'ün adını ağzına salavatla alacaksın.. dedi Can Dündar Avrupa'ya böyle yalvardı!