Türk dizileri Yunan muhabiri çıldırttı

5534 izlenme 10 Mayıs 2020
Reklamlar
Yunan muhabir, Diriliş Ertuğrul, Mehmed: Bir Cihan Fatihi ve Payitaht: Abdülhamid dizilerine çıldırdı."Umarım onları Yunan televizyonunda görmeyiz""Arkamda ne görüyorsunuz? Üç Türk dizisi. Evet, umarım onları Yunan televizyonunda görmeyiz. Konu olarak neleri var? İstanbul'un Fatih'i, Fatih Sultan Mehmet. Buradaki Sultan Osman'ın babası Ertuğrul. Ve buradaki Abdülhamid."


diyen Yunan muhabir, şunları söyledi:"Bilinçaltı mesaj iletiyorlar""Neden bunu gösteriyorum? Çünkü Türkler ulusal bilinçlerini inşa ediyorlar ve tarihlerini dizi olarak tanıtıyorlar. Ve bunu gösteriyorum çünkü Yunan televizyonu, ulusal ya da değil, yaptığı tek şey ulusnihilist modelleri yeniden üretmek. Bazen birçok durumda Türk dizilerini alıyoruz ve onları burada yayınlıyoruz. İzleyicilerimiz rahatlamak ve dinlenmek için oturup, Türklerin dediği gibi 'dert' dinler. Bu aktörlerin birçoğu Yunanistan'daki bayanlar ve baylar tarafından beğenildi ve sempati duyuldu. Kanallarda nasıl acı çektikleri ve sonra onları ulusal kahramanlarını göstermek için oynatıyorlar. Bu şekilde, bilinçli bir şekilde bazı bilinçaltı mesajlarla yalnızca Yunanlara değil, Araplara, Balkan halklarına ve bütün Müslümanlara iletiyorlar. Üçlü bir saldırı olduğunu görüyorsunuz. Biz bu noktada gerçek bir kaliteli dizi oluşturamadık. "

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Misak-ı Milli Abdullah Çiftçi Hoca'nın anlattıkları KORONAVİRÜS ile ilgili tüm bildiklerimizi unutturacak cinsten ABD'de firari FETÖ'cüyü yerin dibine sokan Ahıska Türkü Kaddafi'yi Ölüme Götüren Sözleri! AYNI OYUN YİNE OYNANIYOR!! İBRETLE İZLE