Yoğun bakımdan herkesi uyardı: Korku filmi gibi duruyor, ama maalesef gerçek

9955 izlenme 17 Mart 2020
Reklamlar
Koronavirüs salgının Avrupa'da en ağır şekilde görüldüğü İtalya'da, bir hasta yoğun bakım servisinden video paylaştı. Koronavirüsün sıradan bir grip olmadığına dikkat çeken hasta, insanları evden çıkmamaları konusunda uyardı. virüsün ciddiyetine dikkat çekerek, "Bu sıradan bir grip değil, nefes alamıyorum. Bilmediğimiz bir hastalık. Tanıdığım en cesur insanı, babamı öldürdü. Lütfen evde kalın, lütfen. Bu bir oyun değil. Korku filmi gibi duruyor, ama maalesef gerçek" ifadelerini kullandı.

İtalyan haber sitesi Corriere Della Sera'da yoğun bakım servisindeki 40 yaşındaki Gianni Zampino'nun çektiği video paylaşıldı.Koronavirüs sebebiyle yoğun bakımda olduğunu belirten Zampino virüsün ciddiyetine dikkat çekerek, "Bu sıradan bir grip değil, nefes alamıyorum. Bilmediğimiz bir hastalık. Tanıdığım en cesur insanı, babamı öldürdü. Lütfen evde kalın, lütfen. Bu bir oyun değil. Korku filmi gibi duruyor, ama maalesef gerçek" ifadelerini kullandı.

Video, "Koronavirüs hayatımı mahvetti ve babamı öldürdü. Lütfen evde kalın, bu bir oyun değil" başlığıyla paylaşıldı.İtalya'da açıklanan son bilgilere göre, koronavirüs sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı 2158'e yükselirken, enfekte kişi sayısının 27 bin 980'e ulaştığı belirtildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sabah namazında vatandaşları ağlatan görüntü! 4'ü birden camiye girdi... Kur kahpeleri.. Kazım Karabekir’e Atatürk Şakası..Öyle bir şaka yaptı ki.. Metin Feyzioğlu: Cumhurbaşkanımızın açıklamalarını duyunca yüreğimiz ferahladı